Taşımacılıkta Tecrübeliyiz

Yüklediğimiz yüklerimiz CMR sigortası ile sigortalanmaktadır. Firmamız, B.D.T. ve Arap ülkelerine Türkiye'de faaliyet gösteren uluslar arası ithalat ve ihracat yapan kuruluşlar ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda son teslim noktasına kadar taşımalarını yapmaktayız B.D.T ve Arap Ülkelerinden olabilecek taşımaların Türkiye'ye veya Türkiye üzerinden Avrupa nın diğer limanlarına kadar Taşımalarını üstlenebiliyoruz tarafınıza gerekli referansları verebiliriz.

Yüklemeyle ilgili ödeme konularını müşterilerimizin isteklerine göre ayarlamaktayız. Firmamızda verilen hizmet sadece malın taşınması ile ilgili değildir, Nakliye ile ilgili her konuda Müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek,ve müşterilerimizin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır, geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygulamaktadır. Olabilecek taşımalarınızda sizlere de hizmet vermekten onur duyacağımızı bildirir bu vesile ile hayırlı çalışmalar diler, saygılarımızı sunarız.

35

yıllık Deneyim