Taşımacılıkta Tecrübeliyiz

Gülbin Uluslar arası Nakliyat İnş.Tur.Tex.Pet.Gıda San.ve Dış Tic.Ltd.Şti.Bir Aile Şirketi Olup Kurucusu ve Genel Müdürü olan Nihat Irmak 1985 yılında Uluslar arası Taşımacılık Sektörüne İlk adımlarını Attı.1985-2002 yılları arasında Türkiye’nin güçlü şirketleri ile çalışarak yatırımlarının önünü açtı.

2002 yılına kadar Uluslar arası Nakliyecilik alanında Çalışan Nihat Irmak Özgüven ve tecrübesiyle dünyaya açılarak uluslar arası nakliye yapmaya karar verdi .Bu sebeple 2002 yılında 13 araçlık kapasitesine sahip Gülbin Uluslar arası nakliyat Ltd.Şti.ni kurdu 2004-2007 ve 2008, yıllarında kapasitesine 23 araç daha katarak ve Hasas teminatlı yük taşımalarıyla uluslar arası nakliye sektöründe İsminden söz ettirmeyi başardı.

2002 yılında kurulan Gülbin Ulus.Nak.ltd.şti.36 Özmal araç kapasitesi ve deneyimli ekip ruhu bilincinde çalışan yaklaşık 45 personeli ile öncelikle Özbekistan , Türkmenistan , Tacikistan, Kazakistan , Kırgızistan olmak üzere tüm Asya ve orta Asya Türk Cumhuriyetleri'ne kara yolu taşımacılığı yaparak çeyrek asırlık Tecrübesiyle müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Mersin'deki merkezimizin yanı sıra İran, Türkmenistan, Özbekistan, Tacikistan, Kazakistan ve Kırgızistan’daki irtibat noktaları ile müşterilerinin beklentilerine eksiksiz, zaman kaybetmeden cevap vermektedir. Filomuzdaki araçların tamamı karayolu taşıma Standartlarına uygun olup malzemelerinizi istediğiniz zamanda ,istediğiniz noktaya güvenli bir şekilde ulaştırır.

Hızlı ve güvenilir hizmetlerinin temelinde deneyim sistemi ve dürüst çalışma ilkeleri yer almaktadır. Geniş güçlü müşteri portföyü’müşteri memnuniyetine’verilen önemin bir sonucudur. Teknolojik yatırımları ve tecrübeli kadrosuyla dünya standartlarına uygun bir yapılanma içinde büyüyen Gülbin ulu.nak.ltd.şti.sizlerle işbirliği yapmaya ve her türlü hizmeti vermeye hazır.

35

yıllık Deneyim